Târgul Bucuriei, ediția a III-a, 17 dec. 2016

23-Dec-2016

Mulțumim sponsorilor, donatorilor și voluntarilor pentru sprijinul oferit la Târgul Bucuriei ediția a III-a. Suma strânsă este de 2622 lei și va fi folosită pentru continuarea programelor socio-educative ale Fundației Sf. Dimitrie.

Mulțumim Domnului Voicu Rădescu, director executiv la Green Hours Jazz Cafe pentru spaţiul minunat pe care ni l-a pus la dispoziție cu generozitate, Romsilva pentru bradul de Crăciun și sponsorilor care ne-au oferit cadouri pentru tombolă: Zoomserie, Strauss, Domeniile Franco Romane, Italian Pralines, Pearl of Tea, World Class, Moringa Europa, Deboraw, Moara Veche

Mulțumim membrilor International Bucharest Choir pentru concertul de colinde.

Multumim voluntarelor care au animat atelierele și ne-au ajutat la organizarea evenimentului.

Mulțumim doamnelor și domnișoarelor care au pregătit și au donat pentru vânzare bunătăți de casă (prăjituri, torturi, plăcinte, dulcețuri, compoturi, suc, vin, zacuscă, etc) și obiecte confecţionate manual (ornamente de brad, obiecte decorative, bijuterii, păpuși, tablouri, cuverturi patchwork și căciuli).

Vă dorim tuturor sărbători fericite cu pace și belșug!